GANINEX Fiat Katowice GANINEX Fiat Katowice
         
Alfa Romeo Chrysler Dodge Dostawcze Jeep Lancia Abarth  
 
    www.fiat.pl        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 




















Kontakt

 
GANINEX ADAM GAZDA

Siedziba firmy:

BIELSKA 31C
43-200 PSZCZYNA
Tel.: (32) 2101000
WWW: http://fca-ganinex.pl/fiat?locationcode=00000857&bannerid=DL&source=WCOR


newsletter

BIELSKA 31C
43-200 PSZCZYNA


  Salon sprzedaży samochodów osobowych

Godziny otwarcia: pn-pt: 9:00 - 18:00 sob: 9:00 - 17:00 nd/św: 9:00 - 17:00
Tel.: (32) 2101000; Fax.: (32) 2101000
Email: ganinex.salon@dealer.fiat.pl

  Salon sprzedaży samochodów dostawczych

Godziny otwarcia: pn-pt: 9:00 - 18:00 sob: 9:00 - 17:00 nd/św: 9:00 - 17:00
Tel.: (32) 2101000; Fax.: (32) 2101000
Email: ganinex.salon@dealer.fiatprofessional.pl

  Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Godziny otwarcia: pn-pt: 7:00 - 16:00 sob: 8:00 - 14:00 nd/św: 9:00 - 17:00
Tel.: (32) 2101000, (32) 2101111; Fax.: (32) 2101000, (32) 2101111
Email: ganinex.serwis@dealer.fiat.pl

  Części zamienne i akcesoria

Godziny otwarcia: pn-pt: 7:00 - 18:00 sob: 8:00 - 14:00
Tel.: (32) 2101000; Fax.: (32) 2101000
Email: ganinex.magazyn@dealer.fiat.pl

  Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny blacharsko-lakierniczy

Godziny otwarcia: pn-pt: 7:00 - 16:00 sob: 8:00 - 14:00
Tel.: (32) 2101000, (32) 210111; Fax.: (32) 2101000, (32) 2101111
Email: ganinex.serwis@dealer.fiat.pl


ROŹDZIEŃSKIEGO 170
40-203 KATOWICE


  Salon sprzedaży samochodów osobowych

Godziny otwarcia: pn-pt: 8:00 - 18:00 sob: 9:00 - 17:00 nd/św: 9:00 - 17:00
Tel.: (32) 3512750; Fax.: (32) 2598082
Email: f27166s@dealer.fiat.pl

  Salon sprzedaży samochodów dostawczych

Godziny otwarcia: pn-pt: 9:00 - 18:00 sob: 9:00 - 17:00 nd/św: 9:00 - 17:00
Tel.: (32) 3512750; Fax.: (32) 2588082
Email: p27166s@dealer.fiatprofessional.pl

  Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Godziny otwarcia: pn-pt: 6:30 - 19:00 sob: 8:00 - 14:00
Tel.: (32) 3512760; Fax.: (32) 2598082
Email: f27166w@dealer.fiat.pl

  Części zamienne i akcesoria

Godziny otwarcia: pn-pt: 6:30 - 19:00 sob: 8:00 - 14:00
Tel.: (32) 3512760; Fax.: (32) 2598082
Email: f27166m@dealer.fiat.pl

  Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny blacharsko-lakierniczy

Godziny otwarcia: pn-pt: 6:30 - 19:00 sob: 8:00 - 14:00
Tel.: (32) 3512750; Fax.: (32) 2588082
Email: f27166w@dealer.fiat.pl


Pszczyna

SPRZEDAŻ SAMOCHODY NOWE

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 9.00-18.00
sobota, niedziela 9.00-17.00

Ewa Płonka
Kierownik
sprzedaż - samochody nowe Fiat, Alfa Romeo,Lancia  ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 210 10 00
email e.plonka@ganinex.com

Anna Kowalczyk
doradca handlowy
sprzedaż - samochody nowe Fiat,  ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 210 10 00
email a.kowalczyk@ganinex.com

Sylwia Ryguła
doradca handlowy, przedstawiciel PDK
tel. (32) 210 10 00
email s.rygula@ganinex.com 

SPRZEDAŻ FLOTOWA, SAMOCHODY DOSTAWCZE

Sławomir Marcisz
specjalista ds. sprzedaży specjalnej
sprzedaż specjalana Fiat , Alfa Romeo, LCV (dostawcze), sprzedaż flotowa
tel. (32) 210 10 00
tel. kom. 601 434 770
email s.marcisz@ganinex.com

SAMOCHODY UŻYWANE

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 9.00-18.00
sobota, niedziela 9.00-17.00

Jacek Mola
doradca handlowy
sprzedaż/odkup/wycena - samochody używane, kredyty, ubezpieczenia
tel. (32) 210 55 68, (32) 210 10 00, tel. kom. 603 682 100
email j.mola@ganinex.com

SERWIS

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 7.00-16.00
sobota 8.00-14.00

Marek Gabrysiak
kierownik
serwis mechaniczny, gwarancyjny, pogwarancyjny
tel. (32) 210 11 11
email m.gabrysiak@ganinex.com

Grzegorz Mańka
Biuro Obsługi Klienta
serwis mechaniczny, gwarancyjny i pogwarancyjny, centrum zgłaszania szkód komunikacyjnych
tel. (32) 210 11 11
email g.manka@ganinex.pl

Krzysztof Ryś
Biuro Obsługi Klienta
serwis mechaniczny, gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis blacharsko-lakierniczy
tel. (32) 210 10 00
email k.rys@ganinex.pl

Michał Buda
specjalista ds. gwarancji
tel. (32) 210 11 11  wew. 108
email m.buda@ganinex.com

Wojciech Jamróz
Biuro Obsługi Klienta
dział sprzedaży części zamiennych i akcesorii
tel. (32) 210 10 00
email w.jamroz@ganinex.com

Adam Hennek
Biuro Obsługi Klienta
dział sprzedaży części zamiennych i akcesorii
tel. (32) 210 10 00 wew. 105
email a.hennek@ganinex.com

Iwona Niedworok
Biuro Obsługi Klienta
dział sprzedaży części zamiennych i akcesorii
tel. (32) 210 10 00 wew. 105
email i.niedworok@ganinex.com

Franciszek Gazda
Pomoc Drogowa Assistance 24 h
tel. kom. 603 555 500

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8.00-16.00
sobota 8.00-14.00

Zbigniew Połeć
diagnosta
Stacja Kontroli Pojazdów
tel. (32) 210 11 11
email z.polec@ganinex.com

 

Katowice

SPRZEDAŻ-SAMOCHODY NOWE

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 8.00-19.00
sobota-niedziela  9.00-17.00

Agnieszka Kucharczyk
kierownik
sprzedaż - samochody nowe Fiat, Alfa Romeo, ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 351 27 50
email a.kucharczyk@ganinex.com

Anna Pietroń - Dudziak
doradca handlowy
sprzedaż - samochody nowe Fiat, ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 351 27 50
email a.pietron@ganinex.com

Katarzyna Matusiak
doradca handlowy
sprzedaż - samochody nowe Fiat, ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 351 27 50
email k.jendryczko@ganinex.com

Agnieszka Treter
doradca handlowy
sprzedaż - samochody nowe Fiat ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 351 27 50
email: a.treter@ganinex.pl

Łukasz Grzyb
kierownik sprzedaży Alfa Romeo
sprzedaż - samochody nowe Alfa Romeo, Lancia ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 351 27 50
email: l.grzyb@ganinex.com

Piotr Kucharczyk
kierownik sprzedaż - samochody nowe Lancia / Jeep
tel. (32) 351 27 50
email: p.kucharczyk@ganinex.com

Rafał Mola
doradca handlowy
sprzedaż/odkup/wycena - samochody używane, kredyty, ubezpieczenia
tel. (32) 210 55 68, tel. kom. 603 68 11 00
email r.mola@ganinex.com

SPRZEDAŻ FLOTOWA, SAMOCHODY DOSTAWCZE

Jacek Kwiatkiewicz
specjalista ds. sprzedaży specjalnej
sprzedaż specjalna - Fiat, Alfa Romeo, LCV (dostawcze), sprzedaż flotowa
tel. (32) 351 27 50,  email: j.kwiatkiewicz@ganinex.pl

Paulina Haja
specjalista ds. sprzedaży specjalnej
sprzedaż specjalna - Fiat, Alfa Romeo, LCV (dostawcze), sprzedaż flotowa
tel. (32) 351 27 50,
email p.haja@ganinex.pl

SERWIS

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 6.30-19.00
sobota 8.00-14.00

Marcin Błaziński
kierownik
serwis mechaniczny, gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis blacharsko-lakierniczy
tel. (32) 351 27 60
email m.blazinski@ganinex.pl

Mariusz Droś
Biuro Obsługi Klienta
serwis mechaniczny, gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis blacharsko-lakierniczy
Tel. (32) 351 27 50
email m.dros@ganinex.com

Marcin Gazda
Biuro Obsługi Klienta
serwis mechaniczny, gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis blacharsko-lakierniczy
Tel. (32) 351 27 50
email m.gazda@ganinex.com

Lesław Grabowski
Biuro Obsługi Klienta
serwis mechaniczny, gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis blacharsko-lakierniczy
Tel. (32) 351 27 50
email l.grabowski@ganinex.com

Błażej Ziobrowski
Biuro Obsługi Klienta
serwis mechaniczny, gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis blacharsko-lakierniczy
Tel. (32) 351 27 50
email b.ziobrowski@ganinex.com

Łukasz Chudy
Biuro Obsługi Klienta
serwis mechaniczny, gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis blacharsko-lakierniczy
Tel. (32) 351 27 50
email l.chudy@ganinex.com

Marek Balcarek
Likwidacja szkód komunikacyjnych, serwis karoseryjny
Tel. (32) 351 27 50
email m.balcarek@ganinex.com

Mirosław Radziejowski
Likwidacja szkód komunikacyjnych, serwis karoseryjny
Tel. (32) 351 27 50
email m.radziejowski@ganinex.com

Łukasz Jóźwiak
Biuro Obsługi Klienta
dział sprzedaży części zamiennych i akcesorii
tel. (32) 351 27 60
email: l.jozwiak@ganinex.com

Iwona Gołębiewska
Biuro Obsługi Klienta
dział sprzedaży części zamiennych i akcesorii
tel. (32) 351 27 60
email: i.golebiewska@ganinex.com

Zbigniew Smolarz
Pomoc Drogowa Assistance 24 h
tel. kom. 691 435 500

STACJA KONTROLI POJAZDÓW

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8.00-16.00
sobota 8.00-14.00

Tadeusz Półtorak
diagnosta
Stacja Kontroli Pojazdów
tel. (32) 351 27 88  
email t.poltorak@ganinex.com

Gliwice

SPRZEDAŻ -SAMOCHODY NOWE

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8.00-18.00
sobota 8.00-16.00, niedziela 10.00-16.00

Tadeusz Mańka
kierownik
sprzedaż - samochody nowe Fiat, Alfa Romeo, LCV, ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 230 17 30
tel. kom. 505 955 739
email t.manka@ganinex.com

Hanna Bartela
doradca handlowy
sprzedaż - samochody nowe Fiat, ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 230 17 30
email h.bartela@ganinex.com

Maciej Łyskawa
doradca handlowy
sprzedaż - samochody nowe Fiat, ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 230 17 30
email m.lyskawa@ganinex.com

Anna Łyskawa
doradca handlowy
sprzedaż - samochody nowe Fiat,Alfa Romeo, Lancia, ubezpieczenia, kredyty
tel. (32) 230 17 30
email a.lyskawa@ganinex.com

SPRZEDAŻ FLOTOWA, SAMOCHODY DOSTAWCZE

Robert Stukan
specjalista ds. sprzedaży specjalnej
sprzedaż specjalna - Fiat, Alfa Romeo, LCV (dostawcze), sprzedaż flotowa
tel. (32) 230 17 30
tel. kom. 609 603 128
email r.stukan@ganinex.com

SAMOCHODY UŻYWANE

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8.00-18.00
sobota 8.00-16.00, niedziela 10.00-16.00

Marcin Pela
sprzedawca
sprzedaż/odkup/wycena - samochody używane, kredyty, ubezpieczenia
tel. (32) 230 17 30
email m.pela@ganinex.com

 

SERWIS

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 7.30-17.00
sobota 7.30-14.00

Artur Bartoszewicz
Biuro Obsługi Klienta
serwis mechaniczny, gwarancyjny, pogwarancyjny, serwis blacharsko-lakierniczy
tel. (32) 230 45 90
email a.bartoszewicz@ganinex.com

Grzegorz Diduszko
Biuro Obsługi Klienta
serwis blacharsko- lakierniczy, centrum zgłaszania szkód komunikacyjnych
tel. (32) 230 45 90

Tomasz Trefon
Biuro Obsługi Klienta
serwis blacharsko- lakierniczy, centrum zgłaszania szkód komunikacyjnych
tel. (32) 230 45 90
email t.trefon@ganinex.com

Marcin Pela
Pomoc Drogowa Assistance 24 h
tel. kom. 603 555 000

Goczałkowice

SERWIS BLACHARSKO- LAKIERNICZY

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8.00-16.00
sobota  8.00-14.00
tel.kom. 697 098 663

Sławomir Droździk
kierownik
Biuro Obsługi Klienta
tel. 032 210 73 44/46
email s.drozdzik@ganinex.com

Wojciech Gazda
Biuro Obsługi Klienta
tel. (32) 210 73 44/46
email w.gazda@ganinex.com

Wojciech Kowalczyk
Biuro Obsługi klienta
tel. (32) 210  73 44 /46
email w.kowalczyk@ganinex.com

Bartłomiej Szromek
Biuro Obsługi klienta
tel. (32) 210  73 44 /46
email b.szromek@ganinex.com

 

 
 
GANINEX ADAM GAZDA

PSZCZYNA
BIELSKA 31C
43-200 PSZCZYNA
Tel.: (32) 2101000
e-mail

Kontakt

PSZCZYNA
ul. Bielska 31c
tel. (32) 210 10 00
faks (32) 210 10 00
email: pszczyna@ganinex.com.pl
Personel Pszczyna
Formularz kontaktowy


Wyświetl większą mapę



KATOWICE
ROŹDZIEŃSKIEGO 170
40-203 KATOWICE
Tel.: (32) 3512750
e-mail

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies